A SZALÁBAN ÉLŐ CSALÁDOK SEGÍTÉSE

Utolsó módosítás: 2020. október 28.

Az Eszterházy Károly Egyetem közössége ezúttal a Szala városrészben élő árvízkárosultak megsegítéséért fogott össze.

Konferenciát és koncertet is szervezett az elmúlt héten egyetemünkön az Egri Roma Szakkollégium, mely jótékonysági koncerten a Szalapart városrészen élő árvízkárosult családoknak gyűjtöttek. A koncerten és az azt követő napokban 350 ezer forint gyűlt össze, amit az egyetem rektora, Dr. Pajtókné Dr. Tari Ilona át is adott a hétfői napon. Az egybegyűltek előtt a Líceum Kápolnájában a rektor köszönetet mondott az egyetem polgárainak az összefogásért, valamint a Szociálpedagógia Tanszéknek és az Egri Roma Szakkollégiumnak a munkáért, mellyel a városrészben élő családokat támogatják.

Bővebben olvasható: Itt