Szocpedes bemutatkozó a nyílt napon

Utolsó módosítás: 2020. január 30.

Számos továbbtanulás előtt álló diák vett részt egyetemünk január 21-i nyílt napján, a szociálpedagógia képzés interaktív bemutatóján is sok érdeklődő volt jelen.

A bemutatkozó kisfilm levetítése után csoportbontásban folytattuk az ismerkedést, a szociálpedagógia képzés bemutatását: párhuzamosan zajlott a "kérdezz-felelek", ahol az érdeklődők a tanszék oktatóit, hallgatóit kérdezhették, illetve az értéklicit, mely során - a rendelkezésre álló rövid idő alatt - a résztvevők számára, a leendő pályaválasztásukhoz, munkavégzésükhöz kapcsolódó értékeket gondoltuk át.

Bízunk benne, betekintést nyertetek abba, milyen szocpedesnek lenni, és szeptemberben minél többetekkel találkozunk!